Karty podarunkowe

Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent!

Zbliżają się urodziny, święta, czy inna specjalna okazja, a Ty nadal nie masz prezentu? Sprawdź nasze karty podarunkowe!

Wysyłka kart podarunkowych odbywa się niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności lub we wskazanym przez Ciebie terminie. Dzięki temu, że nasze karty podarunkowe wędrują na adres mailowy, jest to idealny prezent “na ostatnią chwilę”!

Kupujesz 3 lub więcej kart podarunkowych? Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz dodatkową kartę podarunkową o wartości 20 zł!

Za karty podarunkowe wygodnie zapłacisz poprzez system PayPal lub podając dane swojej karty. Płatność kartą przetwarzana jest przez PayPal – nie mamy wglądu do Twoich danych.

Możesz także wybrać płatność BLIKiem na numer telefonu – płatność zostanie zaksięgowana w przeciągu maksymalnie 24 godzin!

Karty podarunkowe ważne są przez 6 miesięcy od ich zakupu. Można je wykorzystać wyłącznie na produkty znajdujące się w sklepie – nie obejmują one kosztów dostawy. Z kart podarunkowych można korzystać wielokrotnie, do momentu wyczerpania limitu środków lub utracenia ważności karty.

Aby skorzystać z karty podarunkowej, należy w koszyku lub podczas składania zamówienia podać numer karty podarunkowej (w formacie R-XXXXX, gdzie X oznacza cyfrę lub literę) w odpowiednim polu.

Saldo karty podarunkowej można sprawdzić w dowolnym momencie na tej stronie. Wystarczy, że pod polem do zamawiania kart podarunkowych wybierzesz opcję: Sprawdź saldo karty podarunkowej

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce