Gwarancja dostawy

Wysyłka w 48h albo karta podarunkowa

Gwarantujemy wysyłkę Twojego zamówienia w przeciągu 48h od otrzymania Twojej płatności. W przypadku opóźnienia w wysyłce, otrzymasz od nas kod rabatowy o wartości 10zł do wykorzystania przy następnych zakupach.

Darmowa dostawa

Zamawiasz przypinki za minimum 59 zł? Świetnie się składa! Przysługuje Ci darmowa dostawa do Twojego ulubionego Paczkomatu InPost!
A może zamawiasz przypinki za ponad 100 zł? W takim przypadku otrzymujesz od nas dostawę kurierem DPD gratis!

 1. Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą “Wysyłka w 48h – II Edycja”.
 2. Organizatorem Promocji jest administrator strony internetowej RZECZYWISTOŚĆ znajdującej się pod adresem https://rzeczywistosc.com.pl (dalej również: “Sklep”, “Administrator”).
 3. Promocja rozpoczyna się w dniu 20.10.2021 i trwa do momentu jej odwołania przez Administratora.
 4. Skorzystanie z promocji następuje poprzez zamówienie i opłacenie zamówienia w ramach jednej transakcji.
 5. Sklep zobowiązuje się do wysłania zamówienia nie później niż po 48h od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie.
 6. W przypadku, gdy Sklep nie nada przesyłki z zamówieniem w przeciągu mniej niż 48h, klient ma prawo ubiegać się o kod rabatowy o wartości 10zł do wykorzystania przy dowolnych zakupach w Sklepie (dalej: “Kod”).
 7. Aby otrzymać kod rabatowy, klient ma obowiązek:
  1. Wysłać wiadomość pod adres kontakt@rzeczywistosc.com.pl lub w wiadomości prywatnej w serwisie Instagram na profilu @rzeczywistosc.com.pl
  2. Podać numer zamówienia
  3. Podać datę i godzinę wysyłki zamówienia
 8. Jeśli dane podane przez klienta się zgadzają i pomiędzy godziną zaksięgowania wpłaty i godziną wysyłki upłynęło więcej niż 48 godzin zegarowych, klient na adres e-mail podany w zamówieniu otrzyma Kod.
 9. Promocja nie dotyczy zamówień z formą płatności za pobraniem
 10. Promocja obowiązuje od poniedziałku 0:00 do piątku 23:59. Oznacza to, że:
  1. Jeżeli płatność została zaksięgowana w sobotę lub niedzielę, czas pomiędzy zaksięgowaniem płatności a wysyłką liczy się od następnego poniedziałku 0:00.
  2. Jeżeli płatność została zaksięgowana od czwartku 0:00 do piątku 23:59, czas pomiędzy zaksięgowaniem płatności a wysyłką liczy się do piątku 23:59, po czym od następnego poniedziałku 0:00
 11. Rabatu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny
 12. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z Promocji.
 13. Promocja kierowana jest do klientów Sklepu będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.
 14. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
 15. Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.
 16. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@rzeczywistosc.com.pl. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji.
 17. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym momencie trwania Promocji bez podania przyczyny.
 18. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.
 19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, prawo ostatecznej decyzji przysługuje Organizatorowi

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce